ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

Οργανωτική Δομή


ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 49, 117 43 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Λογιστικών Εργασιών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΑΨΗΣ Νικόλαος

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9281842
Email: N.Chapsis@deddie.gr


Βοηθοί Διευθυντές
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΒΑΡΔΑΚΗ Μαρία

Βοηθός Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9281975
Email: M.Vardaki@deddie.gr
-

Βοηθός Διευθυντής



Τομέας Γενικής Λογιστικής & Φορολογίας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΚΕΜΙΤΖΙΟΓΛΟΥ Δημήτριος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281540
Email: D.Gkemitzioglou@deddie.gr


Τομέας Οικονομικών Καταστάσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνα

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281895
Email: K.Michalopoulou@deddie.gr


Τομέας Παγίων & Έργων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΖΑΠΑΤΙΝΑ Μαρία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281703
Email: M.Zapatina@deddie.gr


Τομέας Αποθεμάτων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΝΕΣΤΟΥ Ασημίνα

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281515
Email: A.Anestou@deddie.gr


Τομέας Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΡΗΣΤΟΥ Βασιλική

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281842
Email: V.Christou@deddie.gr