ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ & ΨΗΦΙΟΠΟΙΗΣΗΣ

Οργανωτική Δομή


ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 98-100, 117 41 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Βελτίωσης Λειτουργιών & Ψηφιοποίησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ερρίκος

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090503
Email: E.Frantzis@deddie.gr


Κλάδος Έργων & Βελτίωσης Λειτουργιών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΝΙΑΡΧΟΣ Ιωάννης

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 3351992
Email: I.Niarchos@deddie.gr


Τομέας Έργων & Ψηφιοποίησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΘΩΔΗ Αναστασία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3351901
Email: A.Thodi@deddie.gr


Τομέας Προγραμματισμού & Βελτίωσης Εφοδιαστικής Αλυσίδας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΙΑΝΝΑΚΑ Ηλέκτρα

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3351902
Email: I.Giannaka@deddie.gr


Τομέας Διαδικασιών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ Ευγενία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3351903
Email: Ev.Koukoutsi@deddie.gr


Κλάδος Ποιότητας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΝΕΣ Εμμανουήλ

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 9090649
Email: E.Manes@deddie.gr


Τομέας Διασφάλισης Ποιότητας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΡΕΛΑΣ Γεώργιος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090650
Email: G.Karelas@deddie.gr


Τομέας Επιθεώρησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης