ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 49, 117 43 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Ανθρωπίνων Πόρων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ Αθηνά

Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9281811, 210 9281810
FAX: 210 9281838
Email: At.Manousaki@deddie.gr


Βοηθοί Διευθυντές
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΝΑΔΑΛΗ Εύα

Βοηθός Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9281901
Email: E.Nadali@deddie.gr
ΜΠΑΛΟΚΑ Αικατερίνη

Βοηθός Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9281926
Email: A.Baloka@deddie.gr


Τομέας Απασχόλησης Α.Δ.
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Γεωργία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281937
FAX: 210 9281938
Email: G.Christopoulou@deddie.gr


Τομέας Προσλήψεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Γεωργία

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281937
FAX: 210 9281938
Email: G.Christopoulou@deddie.gr


Τομέας Επαγγελματικής Εξέλιξης Α.Δ.
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281926
FAX: 210 9281927


Τομέας Μισθοδοσίας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΙΑΛΟΥΡΗ Μαρία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281972
FAX: 210 9281973
Email: M.Gialouri@deddie.gr


Τομέας Αμοιβών-Παροχών & Σχέσεων με Οργανώσεις Προσωπικού
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281931
FAX: 210 9281932
Email: S.Anagnostopoulou@deddie.gr


Τομέας Ανάπτυξης Α.Δ.
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ Κίμων

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281911
FAX: 210 9221921
Email: K.Koulierakis@deddie.gr


Τομέας Ελέγχων, Συστημάτων & Οργανωτικών Δομών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ Μυροφόρα

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281902
FAX: 210 9281851
Email: M.Rafailidou@deddie.gr


Τομέας Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΙΑΚΟΥΜΑΚΗ Μαρία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281809
Email: M.Tsiakoumaki@deddie.gr