ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΝΗΣΙΩΝ

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΝΗΣΙΩΝ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 98-100, 117 41 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Διαχείρισης Νησιών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΤΣΑΚΑ Θεοδώρα

Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9090414, 210 9215731
FAX: 2144050260
Email: T.Patsaka@deddie.gr


Βοηθοί Διευθυντές
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΙΤΣΟΥΝΗ Παναγιώτα

Βοηθός Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9090420
FAX: 210 9090457
Email: P.Pitsouni@deddie.gr
ΡΕΠΠΑΣ Ανδρέας

Αναπληρωτής Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090422
FAX: 210 9215722
Email: A.Reppas@deddie.gr
ΓΙΓΑΝΤΙΔΟΥ Αντιόπη

Αναπληρώτρια Βοηθός Διευθύντρια

Τηλ.: 2810 303210
FAX: 2810 229762
Email: A.Gigantidou@deddie.gr


Τομέας Ανάπτυξης & Διαχείρισης Παραγωγής
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΡΕΠΠΑΣ Ανδρέας

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090422
FAX: 210 9215722
Email: A.Reppas@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας Συστημάτων Ελέγχου Ενέργειας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090427
FAX: 210 9090428
Email: K.Kaousias@deddie.gr


Τομέας Ανάπτυξης Συστημάτων Ελέγχου Ενέργειας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΥΚΟΥΛΑ Δέσποινα

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090491
Email: D.Koukoula@deddie.gr


Τομέας Μετρητών & Μετρήσεων Παραγωγών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090433
FAX: 210 9090437
Email: -


Τομέας Συμβάσεων Αγοράς
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΟΜΠΟΥ Αφροδίτη

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090436
FAX: 210 9090439
Email: A. Tsompou@deddie.gr


Τομέας Ρυθμιστικών Θεμάτων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΟΥΛΙΝΑΡΗΣ Γεώργιος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090441
FAX: 210 9090442
Email: G.Soulinaris@deddie.gr


Τομέας Εκκαθάρισης της Αγοράς
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090448
FAX: 210 9090457
Email: I.Sotiropoulos@deddie.gr


Τομέας Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
MANIATAKOY Mαρία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090443
FAX: 210 9090445
Email: M.Maniatakou@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας Κέντρου Ελέγχου Συστήματος Μεταφοράς Κρήτης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΙΓΑΝΤΙΔΟΥ Αντιόπη

Τομεάρχης

Τηλ.: 2810 303218
FAX: 2810 229762
Email: A.Gigantidou@deddie.gr


Τομέας Εκμετάλλευσης Συστήματος Μεταφοράς Κρήτης-Ρόδου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ Εμμανουήλ

Τομεάρχης

Τηλ.: 2810 245863
FAX: 2810 229762
Email: E.Kartsonakis@deddie.gr


Τομέας Προστασίας, Μετρήσεων & Τηλεπικοινωνιών Συστήματος Μεταφοράς Κρήτης-Ρόδου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ Χαράλαμπος

Τομεάρχης

Τηλ.: 2810 303223
FAX: 2810 229762
Email: C.Tsichlakis@deddie.gr


Τομέας Συστήματος Μεταφοράς Ρόδου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΓΩΝΗΣ Γρηγόριος

Τομεάρχης

Τηλ.: 22410 26984
Email: Gr.Pagonis@deddie.gr