ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΚΤΥOY (ΔΔ)

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 24, 117 42 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΤΕΡΩΝΗΣ Ανδρέας

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090811
FAX: 210 9235735
Email: A.Pateronis@deddie.gr


Τομέας Έργου Εγκατάστασης Έξυπνων Μετρητών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Βοηθός Διευθυντής
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΙΑΚΟΣ Κωνσταντίνος

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090718
FAX: 210 9229087
Email: K.Liakos@deddie.gr


Τομέας Περιβάλλοντος
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Τομέας Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090878
Email: S.Psychogiopoulou@deddie.gr


Κλάδος Έργων Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΠΕΗΣ Στέφανος

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 9090815
FAX: 210 9090862
Email: S.Beis@deddie.gr


Τομέας Μελετών-Κατασκευών Δικτύων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΙΑΜΙΤΑΣ Νικόλαος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090865
FAX: 210 9090871
Email: N.Tsiamitas@deddie.gr


Τομέας Προδιαγραφών Υλικών Δικτύων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΠΑΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090858
FAX: 210 9090860
Email: S.Papathomopoulos@deddie.gr


Τομέας Έργων Επαναληπτικού Χαρακτήρα
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΑΚΑΛΟΣ Γεώργιος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090837
FAX: 210 9090839
Email: G.Tsakalos@deddie.gr


Κλάδος Γεωπληροφοριακών Συστημάτων Δικτύου (GIS)
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΡΟΥΣΤΗΣ Συμεών

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 9090850
FAX: 210 9090863
Email: S.Kroustis@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας GIS Μακεδονίας-Θράκης, Πελοποννήσου-Ηπείρου και Κεντρικής Ελλάδας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ευάγγελος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090807
Email: E.Skarogiannis@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας GIS Αττικής και Νησιών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090851
Email: M.Athanasopoulou@deddie.gr


Κλάδος Λειτουργίας & Εκμετάλλευσης Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Ιωάννα

Διευθύντρια Κλάδου

Τηλ.: 210 9090817
FAX: 210 9090893
Email: I.Alexandri@deddie.gr


Τομέας Κέντρων Ελέγχου Δικτύων Διανομής
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Χρήστος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090950
FAX: 210 9090951
Email: Chr.Paraskevas@deddie.gr


Τομέας Εκμετάλλευσης και Συντήρησης Δικτύων Διανομής
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ Ανδρέας

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090833
Email: A.Tzevelekos@deddie.gr


Κλάδος Μετρήσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΡΟΓΚΑΚΟΣ Βασίλειος

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 9090820
FAX: 210 9090892
Email: V.Rogkakos@deddie.gr


Τομέας Εργαστηρίων και Ασυρμάτων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΛΑΜΠΕΑΣ Παναγιώτης

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3403275 – 210 3403205
FAX: 210 3416615
Email: P.Chlampeas@deddie.gr


Τομέας Ευφυών Συστημάτων Μέτρησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΕΜΠΕΣΗΣ Πέτρος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090885
Email: P.Lempesis@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας Τηλεμέτρησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΓΚΑΝΙΩΤΗΣ Κων/νος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3403202
Email: K.Magkaniotis@deddie.gr


Τομέας Ηλεκτροκίνησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΓΚΑΝΙΩΤΗΣ Κων/νος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3403202
Email: K.Magkaniotis@deddie.gr


Τομέας Πιστοποίησης Μετρητικών Δεδομένων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΞΥΔΑΣ Διαμαντής

Τομεάρχης Ανάπτυξης Συστημάτων Μέτρησης

Τηλ.: 210 9090891
FAX: 210 9090887
Email: D.Xydas@deddie.gr


Κλάδος Σχεδιασμού & Ανάπτυξης Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ Ειρήνη

Διευθύντρια Κλάδου

Τηλ.: 210 9090845
Email: E.Leonidaki@deddie.gr


Τομέας Προγραμματισμού Έργων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΡΚΑ Ευφροσύνη

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090433
Email: E.Korka@deddie.gr


Τομέας Μελετών Ανάπτυξης Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090806
Email: E.Voumvoulakis@deddie.gr


Τομέας Προβλέψεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρήστος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090846
Email: C.Christodoulou@deddie.gr