ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΙΚΤΥΟΥ

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΙΚΤΥΟΥ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Αθηνών 72, 185 47 Ν.ΦΑΛΗΡΟ



Διεύθυνση Ειδικών Εγκαταστάσεων Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΝΤΑΛΗ Βασιλική

Διευθύντρια

Τηλ.: 210 4814482, 210 4803654
FAX: 214 4050266
Email: V.Ntali@deddie.gr


Τομέας Συμβάσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΡΑΚΑ Σοφία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090635
FAX: 214 4050274
Email: S.Maraka@deddie.gr


Τομέας Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ Χρυσάνθη

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 4803539
FAX: 214 4050264
Email: C.Christidou@deddie.gr


Βοηθός Διευθυντής
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΡΑΠΕΖΟΝΤΑΣ Νικόλαος

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 210 4803525
FAX: 214 4050268
Email: N.Trapezontas@deddie.gr


Τομέας Τεχνικής Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 4803574
FAX: 214 4050265
Email: -


Τομέας Μακεδονίας-Θράκης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Σπυρίδων

Τομεάρχης

Τηλ.: 2310 229895
FAX: 214 4050276
Email: S.Papaspyrou@deddie.gr


Τομέας Πελοποννήσου-Ηπείρου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΡΤΑΣ Άγγελος

Τομεάρχης

Τηλ.: 2610 961056
FAX: 214 4050280
Email: A.Kartas@deddie.gr


Τομέας Κεντρικής Ελλάδας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΝΙΦΟΡΟΣ Ιωάννης

Τομεάρχης Κεντρικής Ελλάδας

Τηλ.: 22310 41032
FAX: 214 4050275
Email: I.Niforos@deddie.gr


Κλάδος Υποσταθμών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΔΕΔΑΣ Δημήτριος

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 4803526
FAX: 214 4050266
Email: D.Dedas@deddie.gr


Τομέας Μελετών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090621
FAX: 214 4050270


Τομέας Κατασκευών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΚΡΗ Χριστίνα

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 4803620
FAX: 214 4050266
Email: C.Makri@deddie.gr


Τομέας Συντηρήσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΙΑΠΗΣ Ιωάννης

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 4803528
FAX: 214 4050263
Email: I.Liapis@deddie.gr


Τομέας Δομικών Έργων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΞΗΡΟΥ Αναστασία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090628
FAX: 214 4050272
Email: A.Xirou@deddie.gr


Κλάδος Γραμμών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΤΣΑΒΕΣ Βασίλειος

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 4815320, 210 4803652
FAX: 214 4050269
Email: V.Atsaves@deddie.gr


Τομέας Μελετών-Κατασκευών Γραμμών Υ.Τ
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 4803519
FAX: 214 4050269
Email: I.Adamopoulos@deddie.gr


Τομέας Συντηρήσεων Καλωδιακών Γραμμών ΥΤ
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 4803520
FAX: 214 4050269


Τομέας Καλωδιακών Γραμμών Μ.Τ
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 4803502
FAX: 214 4050267
Email: C.Theodosopoulos@deddie.gr