ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ (ΔΠΜ-Θ)

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Εθνικής Αμύνης 9Α, 546 21 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τηλ. Κέντρο: 2310 360000



Διευθυντής Περιφέρειας Μακεδονίας - Θράκης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Νικόλαος

Διευθυντής

Τηλ.: 2310 360010
FAX: 2144 050416
Email: N.Pavlidis@deddie.gr


Βοηθοί Διευθυντές
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΑΒΡΑΣ Σπυρίδων

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 2310 360020, 236351
FAX: 21440 50416
Email: S.Gavras@deddie.gr
ΜΩΡΑΙΤΗΣ Αθανάσιος

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 2310 360018, 229665
FAX: 21440 50416
Email: A.Moraitis@deddie.gr
ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ Παναγιώτης

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 2310 360286
FAX: 21440 50416
Email: P.Pantekidis@deddie.gr


Τομείς
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης Ανάπτυξης & Λειτουργίας Δικτύου

Τηλ.: 2310 584505
FAX: 21440 50426
ΤΖΑΜΤΖΗΣ Χαράλαμπος

Τομεάρχης Τεχνικών Εργασιών Δικτύου

Τηλ.: 2310 965450
FAX: 21440 50415
Email: C.Tzamtzis@deddie.gr
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Χρήστος

Τομεάρχης Χρηστών Δικτύου

Τηλ.: 2310 360263
FAX: 21440 50422
Email: C.Karapiperis@deddie.gr
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τομεάρχης Οικονομικών Θεμάτων

Τηλ.: 2310 360224
FAX: 21440 50423
Email: E.Kosmidis@deddie.gr
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗΣ Νικόλαος

Τομεάρχης Υποστήριξης

Τηλ.: 2310 360200
FAX: 21440 50419
Email: N.Tsilimigkakis@deddie.gr
ΚΕΡΑΣΙΩΤΟΥ Αλεξία

Αναπληρώτρια Τομεάρχης Ρυθμιστικής Προσαρμογής

Τηλ.: 2310 360249
FAX: 21440 50419
Email: A.Kerasiotou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37, 546 32 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τηλ. Κέντρο: 2310-584500 Τηλ.Βλαβών 11500, 2111900500, email: kentriki_thessaloniki@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΗΤΣΙΟΥ Γεώργιος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 2310 517461
FAX: 21440 50597
Email: G.Mitsiou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΛΕΞ. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 63, 544 43 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τηλ. Κέντρο: 2310 984600 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: anatoliki_thessaloniki@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 2310 984649
FAX: 21440 50584


ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΙΣΩΠΟΥ 20, 546 27 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τηλ. Κέντρο: 2310 584700 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: ditiki_thessaloniki@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 2310 520013
FAX: 21440 50589


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΙΛΚΙΣ
ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 55, 611 00 ΚΙΛΚΙΣ Τηλ. Κέντρο: 23410 80100 Tηλ. Βλαβών: 11500, 2111900500, email: kilkis@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΣ Χρήστος

Αναπληρωτής Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23410 80137
FAX: 21440 50616
Email: C.Karathodoros@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5, 631 00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Τηλ. Κέντρο: 23710 35000 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: polygyros@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Θεόδωρος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23710 35002
FAX: 21440 50626
Email: T.Karkaletsis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕΡΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ & ΠΡΟΥΣΣΗΣ, 621 24 ΣΕΡΡΕΣ Τηλ. Κέντρο: 23210 29150 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: serres@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ Δημήτριος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23210 98340
FAX: 21440 50628
Email: D.Polymeris@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΡΑΜΑΣ
1ης ΙΟΥΛΙΟΥ 30, 661 00 ΔΡΑΜΑ Τηλ. Κέντρο: 25210 50100 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: drama@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 25210 50101
FAX: 21440 50607


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΕΝΕΔΟΥ 38, 654 04 ΚΑΒΑΛΑ Τηλ. Κέντρο: 2510 600440 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: kavala@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΑΚΙΔΗΣ Σάββας

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 2510 600441
FAX: 21440 50612
Email: s.takidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ 69 Α, 691 00 ΚΟΜΟΤΗΝΗ Τηλ. Κέντρο: 25310 74000 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: komotini@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΝΔΡΕΟΥ Γεωργία

Διευθύντρια (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 25310 74025
FAX: 21440 50623
Email: G.Andreou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 24, 681 00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Τηλ. Κέντρο: 25510 53500 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: alexandroupoli@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΑΤΙΔΗΣ Στέργιος

Αναπληρωτής Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 25510 53501
FAX: 21440 50600
Email: S.Gatidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 93, 582 00 ΕΔΕΣΣΑ Τηλ. Κέντρο: 23810 50140 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: edessa@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΑΠΠΑΣ Γεώργιος

Αναπληρωτής Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23810 50152 - 23810 50142
FAX: 21440 50608
Email: G.Lappas@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΙΡΗΝΗΣ 65Α, 601 34 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Τηλ. Κέντρο: 23510 69430 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: katerini@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΦΑΡΓΚΑΝΗΣ Αθανάσιος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23510 69431
FAX: 21440 50615
Email: A.Fargkanis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 87, 591 31 ΒΕΡΟΙΑ Τηλ. Κέντρο: 23310 74800 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: veria@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Παύλος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23310 74835
FAX: 21440 50605
Email: p.tsakalidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ 26, 501 00 ΚΟΖΑΝΗ Τηλ. Κέντρο: 24610 51110 Fax: 24610 30365 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: kozani@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΙΑΝΑΣ Δημήτριος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 24610 51121
FAX: 21440 50617
Email: D.Lianas@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΑΣ 6, 531 00 ΦΛΩΡΙΝΑ Τηλ. Κέντρο: 23850 49400 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: florina@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΑΤΖΗΣ Θωμάς

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23850 49411
FAX: 21440 50629
Email: t.chatzis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Λ.ΚΥΚΝΩΝ 36, 521 00 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Τηλ. Κέντρο: 24670 87810 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: kastoria@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 24670 87815
FAX: 21440 50614
Email: K.Konstadinidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΣ. ΣΟΦΙΑΣ & ΥΔΡΑΣ, 671 00 ΞΑΝΘΗ Τηλ. Κέντρο: 25410 69730 Τηλ. Βλαβών 11500, 2111900500, email: xanthi@deddie.gr
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΑΥΡΑΝΟΣ Χρήστος

Αναπληρωτής Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 25410 69751
FAX: 21440 50625
Email: c.lavranos@deddie.gr