ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΛΙΚΩΝ, ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ (ΔΥΠΜ)

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΛΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 98-100, 117 41 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Υλικών, Προμηθειών & Μεταφορών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΙΟΝΤΟΣ Παναγιώτης

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090511
FAX: 210 9238778
Email: P.Liontos@deddie.gr


Τομέας Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΟΥΤΣΙΟΥ Μαρία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090580
FAX: 210 9090570
Email: M.Moutsiou@deddie.gr


Κλάδος Προγραμματισμού & Διαχείρισης Υλικών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΝΔΥΛΗΣ Μιχαήλ

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090517
FAX: 210 9229498
Email: M.Kondylis@deddie.gr


Τομέας Προγραμματισμού Υλικών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090599
Email: Chri.Papadopoulou@deddie.gr


Τομέας Διαχείρισης Υλικών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΚΚΙΝΟΥ Ελένη

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090590
Email: E.Kokkinou@deddie.gr


Κλάδος Προμηθειών Υλικών Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ιωάννης

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090536
FAX: 210 9090537
Email: I.Koutsogiannakis@deddie.gr


Τομέας Στύλων & Υλικού Στήριξης Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ιωάννης

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090536
FAX: 210 9090537
Email: I.Koutsogiannakis@deddie.gr


Τομεάς Υλικού Μεταφοράς Ηλεκτρικής Ενέργειας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Αθηνά

Αναπληρώτρια Τομεάρχης



Τομέας Υλικού Μετρητικών Διατάξεων, Διακοπτικών Στοιχείων & Στοιχείων Προστασίας Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Κλάδος Προμηθειών Υλικών Υποσταθμών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΔΕΛΛΙΟΥ Ευφροσύνη

Αναπληρώτρια Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9090564
FAX: 210 9090563
Email: E.Delliou@deddie.gr


Τομέας Μετασχηματιστών & Σχετικού Εξοπλισμού Ισχύος Υ/Σ
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Τομέας Πινάκων, Χειριστικών Ελεγκτικών & Μετρητικών Διατάξεων Υ/Σ
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΣΤΡΑ Φανή

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090556
Email: F.Pastra@deddie.gr


Κλάδος Έργων & Εργολαβιών, Γενικών Υπηρεσιών, Βελτιστοποίησης & Παρακολούθησης Κανονιστικών Διατάξεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σμαράγδα

Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9090514
Email: Sm.Oikonomou@deddie.gr


Τομέας Γενικών Υπηρεσιών & Υλικών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090501
FAX: 210 9090578


Τομέας Έργων & Εργολαβιών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΠΟΥΝΤΟΥΒΗ Πανωραία

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090540
Email: P.Bountouvi@deddie.gr


Τομέας Οικονομικής Παρακολούθησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ Αθηνά

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090535
Email: A.Stavroulaki@deddie.gr


Τομέας Διαδικασιών και Πρότυπων Τευχών & Παρακολούθησης Απόδοσης και Βελτιστοποίησης Προμηθειών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Κλάδος Μεταφορών & Διαχείρισης Μεταφορικών Μέσων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΑΓΟΣ Ευστάθιος

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090520
FAX: 210 9230467
Email: E.Lagos@deddie.gr


Τομέας Μεταφορών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΠΑΝΟΣ Ιωάννης

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090548, 210 5573110
Email: I.Spanos@deddie.gr


Τομέας Διαχείρισης Μεταφορικών Μέσων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Τομέας Τεχνικού Τομέα
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΠΑΝΟΣ Ιωάννης.

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 5576067
Email: I.Spanos@deddie.gr


Κλάδος Προμηθειών Εξοπλισμού & Εκποιήσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΡΓΙΤΗ Παναγιώτα

Αναπληρώτρια Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9090538
FAX: 210 9090539
Email: P.Argiti@deddie.gr


Τομέας Προμηθειών Μεταφορικών Μέσων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ Φωτεινή

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090545
Email: F.Makrodimitri@deddie.gr


Τομέας Εκποιήσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης